• Pon-Pt 9.00-18.00 | Sb 9.00-14.00 | Niedziela Zamknięte

Nasza Firma

Jesteśmy na rynku już ponad 10 lat.

Firma INTERKAM jest bezpośrednim importerem samochodów używanych z krajów Unii Europejskiej. Nie jesteśmy typowym komisem – posiadane auta są naszą własnością, które osobiście sprawdzamy i kupujemy. Dla nas to nie tylko praca ale hobby, dlatego staramy się selekcjonować auta tak jakbyśmy kupowali je dla siebie.

WYZNAJEMY ZASADĘ – NIE MA OKAZJI – JEST TYLKO KIEPSKI TOWAR

Udany Zakup

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która skierowana jest do ludzi dla których ważna jest jakość i uczciwość.

Dzięki współpracy ze stałymi kontrahentami możemy zaoferować Państwu auta bezwypadkowe, posiadające oryginalny i potwierdzony przebieg.

Posiadamy w ofercie również samochody powypadkowe, które sprzedajemy z widocznymi uszkodzeniami (nie naprawiamy – kupujący widzi co kupuje). Po zakupie istnieje możliwość pomocy w naprawie.

Możliwość sprzedaży auta z gwarancją na 1, 3, 6, 12 i 24 miesiące. Pomagamy w finansowaniu zakupionego pojazdu.

Oferujemy do sprzedaży samochody z naszej stałej oferty lub samochody na zamówienie klienta. Jeśli w naszej ofercie nie ma samochodu którego szukasz, możemy spróbować sprowadzić go specjalnie dla Ciebie.

Komplet Dokumentów

Wszystkie samochody są przygotowane do rejestracji w kraju – kupujący otrzymuje komplet dokumentów, na życzenie klienta możemy je też zarejestrować. Na nasze samochody wystawiamy pełną fakturę VAT Marża lub fakturę VAT 23% z możliwością odliczenia podatku VAT. Dzięki temu nasi klienci mają zapewnione 100% bezpieczeństwo transakcji !

Zaufały nam setki klientów, którzy po kilku latach wracają do nas po kolejne samochody.

Zapraszamy do kontaktu.

NASZA FIRMA

Masz pytania? Zadzwoń teraz!
+48 608 324 684